Халықаралық, Республикалық байқау жеңімпаздары-2017 - Оқу-әдістемелік кабинет

Халықаралық, Республикалық байқау жеңімпаздары-2017

Республикалық, халықаралық байқаулардың жеңімпаздары (2017 жыл)

Жетістігі

Аты-жөні

Мектебі

Лауазымы

Мерзімі

«Бірінші  сыныпқа арналған бірыңғай базалық оқулықтар: ойнай отырып оқимыз»  атты республикалық бейнесабақ көріністері байқауы

1.      

І орын

Қалмаханова Айгүл  

Жамбыл ауданы Б.Беспаев атындағы орта мектебі

Орыс тілі пәнінің мұғалімі

наурыз

2.      

ІІ орын

Гасанова Гүлдаста Кемеловна

Тараз қаласы №7 мектеп-гимназиясы

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

3.      

«Ағылшын тілі – бірінші  сынып оқушылары үшін» номинациясы

Ничаева Салтанат Канатовна

Байзақ ауданы Ғ.Мұратбаев атындағы мектеп-гимназиясы

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

4.      

«Қазақ тілі мұғалімі – мектептегі ең басты мұғалім» номинациясы

Қуатбекова Гүлжан

Т.Рысқұлов ауданы №1 мектеп-лицейі

Қазақ тілі пәнінің мұғалімі

 

5.      

Грамота

Алимжанова Мастура Салимжановна

Тараз қаласы №7 мектеп-гимназиясы

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

«Дарынды балаларға – талантты ұстаз» ХІ республикалық педагогикалық олимпиадасы

6.      

І орын

Темірхан Жұлдызай Асқарқызы

Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған "Дарын" мектебі

Информатика пәні мұғалімі

 

 

 

 

 

3-5 мамыр, Алматы қаласы

7.      

І орын

Нұржігіт Бағила Сәкижанқызы

Жуалы ауданы, №7 Жетітөбе орта мектебі

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

8.      

ІІ орын

Әлімқұлова Жазира Жасұланқызы

Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған "Дарын" мектебі

Математика пәнінің мұғалімі

9.      

ІІ орын

Бекібаева Меруерт Әлиайдарқызы

Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп

Биология пәні мұғалімі

10.   

ІІ орын

Амантай Нұрбек Қанатұлы

Т.Рысқұлов ауданы, Болтай батыр атындағы орта мектебі

Физика пәнінің мұғалімі

11.   

ІІ орын

Тұрғынбай Ринат Қайратұлы

Қордай ауданы №7 А.Пушкин атындағы орта мектебі

Тарих пәнінің мұғалімі

12.   

ІІІ орын

Оңласынова Диляра Сайрамбекқызы

Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған "Дарын" мектебі

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

13.   

ІІІ орын

Оршыбекова Наргыз Жұмаханқызы

Мойынқұм ауданы, Ленин атындағы орта мектеп

Бастауыш сынып мұғалімі

14.   

«Үздік шығармашыл мұғалім» номинациясы

Патаев Самат Даниярұлы

Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп

География пәні мұғалімі

15.   

«Өз ісінің шебері» номинациясы

Құрманбекова Жазира Құманбекқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-интернаты

Тарих пәнінің мұғалімі

16.   

«Жаңашыл ұстаз» номинациясы

Молдабекова Таңшолпан Әлиқызы

Байзақ ауданы, Диқан тірек мектебі

 

 

 

Онлайн-режимінде «Мамандығым-мақтанышым» атты республикалық сырттай үздік кітапханашы байқауы

17.   

Бас жүлде

Койбагарова Гүльнур Бармешбаевна

Қордай ауданы, Каракемер ауылы №14 орта мектеп

кітапханашы

 

 

 

 

 

 

23 сәуір-

10 мамыр

18.   

ІІ орын

Қияшова Қарлығаш Ибархимовна

Т.Рысқұлов ауданы, Қ.Сұлтанбеков атындағы орта мектеп

кітапханашы

19.   

ІІІ орын

Абилова Аккумыс Хариполлаевна

Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы «М.Төлебаев атындағы балалар музыка мектебі»

кітапханашы

20.   

ІІІ орын

Тлемисова Баян

Қордай ауданы, Отар ауылы №41 орта мектеп

кітапханашы

 

«Жаңа мектепке – жаңашыл ұстаз» атты жас педагогтардың

ІІІ Республикалық байқауы

21.   

ІІ орын

Бокиева Шолпан Болатбековна

Тараз қаласы №51 орта мектеп  

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

17-22 сәуір Респуб Балдаурен сауықтыру орталығы

22.   

ІІ орын

Турганбаева Шынар Амандыковна

Т.Рысқұлов ауданы

 №2 орта мектеп

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

23.   

ІІІ орын

Шабров Петр

Петрович

Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп

биология пәнінің мұғалімі

24.   

ІІІ орын

Серкебекова Эльвира Мейрамбековна

Байзақ  ауданы Сарыкемер мектеп-гимназиясы

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

25.   

Номинация

Иманкалиева Еркежан Бауыржановна

Тараз қаласы №1 гимназия

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 

26.   

Номинация

Зиятова Маржан Темирболатовна

Тараз қаласы Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы

ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

27.   

Номинация

Найзабаева Айман Алимбаевна

Тараз қаласы Б.Момышұлы атындағы  №45 қазақ классикалық гимназиясы

қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

28.   

Номинация

Абдуалы Шырайлым Әділбекқызы

Тараз қаласы Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы

өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі

 

Республикалық «Әрқашан күн сөнбесін» сырттай балалар шығармашылығы фестивалі

29.   

ІІ дәрежелі диплом

Тараз қаласы, №28 балабақшасы

1 маусым

 

Республикалық «Үздік педагог» байқауы

 

30.   

«Үздік педагог» атағы

Жұмаділов Ержан Есетұлы

Облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған «БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ» 

мектеп-интернаты

Физика пәнінің мұғалімі

5 қазан

31.   

«Үздік педагог» атағы

Помашева Гульмира

Райбекқызы

Тараз қаласы, №1 гимназиясы

Физика пәнінің мұғалімі

 

32.   

«Үздік педагог» атағы

Айдарбекова Сауле

Рысбайқызы

Облыстық ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

33.   

«Үздік педагог» атағы

Наметқұлова Сандуғаш Жанұзаққызы

Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық  колледжі

Педагогика пәнінің оқытушысы

 

 

Математика, физика, информатика пәндері мұғалімдерінің V Халықаралық шығармашылық байқауы

34.   

ІІ орын

Жұмаділов Ержан Есетұлы

Дарынды ер балаларға арналған мамандандырылған «Білім-инновация» мектеп-интернаты

физика пәнінің мұғалімі

1-2 қараша

35.   

ІІІ орын

Рысбаев Жомарт Бейбітханұлы

«Дарын»  мектеп интернаты

Математика пәні мұғалімі

 

36.   

ІІІ орын

Досыбаев Жандос Ілиясұлы

«Дарын»  мектеп интернаты

физика пәнінің мұғалімі

 

37.   

ІІІ орын

Мұратбаев Айбек Серікұлы

Тараз қаласы, №49 мектеп-гимназия

Математика пәні мұғалімі

 

 

Республикалық «Үздік жыл психологі» байқауы

38.   

І орын

Молдабекова Рабима

Меркі ауданы, №5 орта мектеп

Психолог

1-4 қараша

39.   

І орын

Скопинцева Юлия

Тараз қаласы, №40 гимназия

Психолог

 

 

Республикалық «Үздік авторлық бағдарлама» байқауы

 

40.   

І орын

Аманбаева Айжан

"Дарын" мектеп-интернаты

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

4-5 қараша

41.   

І орын

Мусабаева Әсел

"Дарын" мектеп-интернаты

Биология пәнінің мұғалімі

 

42.   

І орын

Райымбекова Айхан Болысбекқызы

№26 орта мектебі

Технология пәнінің мұғалімі

 

43.   

І орын

Чижевская Дария

"Дарын" мектеп-интернаты

Физика пәнінің мұғалімі

 

44.   

ІІ орын

Гумбетова Жамиля Мусратовна

№26 орта мектебі

Математика пәнінің мұғалімі

 

45.   

ІІ орын

Самбеткулов Азамат Қадырбекұлы

А.Шынасилов атындағы орта мектебі

Математика пәнінің мұғалімі

 

46.   

ІІ орын

Самбеткулова Гүлнар Жолдасбекқызы

А.Шынасилов атындағы орта мектебі

Математика пәнінің мұғалімі

 

47.   

ІІ орын

Сарыбаев Мақсат Махмутұлы

№45 гимназия

Информатика пәнінің мұғалімі

 

48.   

ІІ орын

Тажибаева Гулнур Шалғынбайқызы

№15 гимназия

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

49.   

ІІІ орын

Қиялбеков Нариман

"Дарын" мектеп-интернаты

Математика пәнінің мұғалімі

 

50.   

ІІІ орын

Талқанбаев Мұхтар

"Дарын" мектеп-интернаты

Математика пәнінің мұғалімі

 

51.   

ІІІ орын

Мамбетова Халима Акималиевна

Тараз қаласы №5 мектеп-гимназия

Бастауыш сынып мұғалімі

 

52.   

ІІІ орын

Тулебаева Мира Аманжоловна

Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп

Математика пәнінің мұғалімі

 

53.   

Грамота

Абатова Сарагуль Якшыгуловна

Жамбыл ауданы, Б.Момышұлы атындағы орта мектебі

Психолог

 

54.   

Грамота

Бейсеитова Фарида Ескендірқызы

Байзақ ауданы, Берікқара орта мектебі

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

55.   

Грамота

Кадырова Гүлназ Мадыкуловна

Қордай ауданы №43 орта мектебі

Физика пәнінің мұғалімі

 

56.   

Грамота

Қаңтарбаева Әлия Әділбековна

Қордай ауданы, №1 мектеп-гимназия

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

57.   

Грамота

Пак Елена Иннокентьевна

Тараз қаласы, №24 гимназия

Химия пәнінің мұғалімі

 

 

«Үздік тірек мектебі»

58.   

І орын

Сарсенова Мадина

Т.Рысқұлов ауданы, М.Әуезов атындағы орта мектебі

Мектеп директоры

30 қазан

 

«Табысты менеджер»

59.   

І орын

Сарсенова Мадина

Т.Рысқұлов ауданы, М.Әуезов атындағы орта мектебі

Мектеп директоры

7-8 желтоқсан

60.   

ІІ орын

Наметқұлов Мұхит Жанұзақұлы

Байзақ ауданы, Сарыкемер мектеп-гимназиясы

Мектеп директоры

 

 

Республикалық «Педагогикалық идеялар фестивалі» конкурсы

61.   

І орын

Жангасиева Жанар Урунбасаровна

Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп

Мектеп директорының орынбасары

13-14 желтоқсан

62.   

ІІ орын

Есентаева Гүлмира Ауесбайқызы

Байзақ ауданы,  Қазақстанның 40 жылдығы орта мектебі

Мектеп директоры

 

63.   

ІІ орын

Қойшыманова Нұрила Сейсембаевна

Меркі ауданы, Ақарал орта мектебі

Мектеп директоры

 

64.   

ІІ орын        

Амирова Дина Сейтбековна

"Дарын" мектеп-интернаты

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

 

65.   

ІІ орын

Жаңбыршиева Назгүл Нұрланқызы

Жамбыл ауданы,  Б.Момышұлы атындағы орта мектеп

Биология пәні мұғалімі

 

66.   

ІІ орын

Шуленова Шахризада Пернебайқызы

Тараз қаласы, Жамбыл атындағы №5 мектеп-гимназия

Бастауыш сынып мұғалімі

 

67.   

ІІ орын

Әкімбеков Сейілжан

Т.Рысқұлов ауданы, Ә.Бөкейханов атындағы орта мектеп

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

 

68.   

ІІІ орын

Малибаева Айжан Манатбекқызы

Т.Рысқұлов ауданы, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп

Психолог

 

69.   

ІІІ орын

Өсерова Назым Асылбековна

Тараз қаласы, №53 мектеп-гимназия

Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 

70.   

ІІІ орын

Серкебаева Эльвира Мейрамбекқызы

Байзақ ауданы, Сарыкемер мектеп-гимназиясы

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

 

71.   

ІІІ орын

Қалмаханова Айгүл Базарбайқызы

Жамбыл ауданы, Б.Бесбаев атындағы орта мектебі

Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі

 

72.   

ІІІ орын

Родкина Анна Александровна

"Дарын" мектеп-интернаты

Биология

 

73.   

«Өз ісінің шебері» номинациясы

Баймуратова Тамара Турганбаевна

Тараз қаласы, №55 орта мектебі

Бастауыш сынып мұғалімі

 

74.   

«Өз ісінің шебері» номинациясы

Тобышакова Светлана Кияровна

Қордай аудандық білім бөлімі

Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің әдіскері

 

75.   

«Өз ісінің шебері» номинациясы

Салықбаев Ғалымжан Әбілқасымұлы

Т.Рысқұлов ауданы, Қызыл шаруа орта мектебі

Психолог

 

 

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных