Қашықтық олимпиадалар - Оқу-әдістемелік кабинет

Қашықтық олимпиадалар

2017 жылғы республикалық қашықтық олимпиадаларының жеңімпаздары

Орны Аты-жөні Мектебі Ауданы
    Биология    
1 1 Наталья Волотько Облыстық "Дарын" мектеп-интернаты Тараз
2 2 Лариса Арапбаева Ю.Гагарин атындағы орта мектебі Байзақ
3 2 Назира Молдабекова М.Горький атындағы орта мектебі Т.Рысқұлов
4 2 Роза Тулегенова Тастандиев атындағы орта мектебі Жуалы
5 2 Асима Кенпейлова Тастандиев атындағы орта мектебі Жуалы
6 3 Айдана Сәбитова Ю.Гагарин атындағы орта мектебі Байзақ
7 3 Амина Асанова К.Маркс атындағы орта мектебі Талас
8 3 Аяна Толегенова Облыстық "Дарын" мектеп-интернаты Тараз
9 3 Елена Бугаева А.С.Пушкин атындағы орта мектеп Тараз
10 3 Жансая Байкулова Облыстық "Дарын" мектеп-интернаты Тараз
    Химия    
11 1 Сергей Самсонов Төле би атындағы орта мектебі Шу
12 2 Катерина Владимировна №16 орта мектеп Тараз
13 2 Роза Нуралиева Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназия Жуалы
14 2 Гулжамал Турдалиева Ы.Алтынсарин атындағы ом Т.Рысқұлов
15 2 Даригаш Маубекова Үш тілде оқытатын ДБАМ Тараз
16 2 Жанар Саулебекова №9 орта мектеп Меркі
17 2 Жексенкуль Серикбаева Н.Киікбаев атындағы орта мектеп Байзақ
18 2 Кулжан Сейтханова Абланов атындағы орта мектеп Байзақ
19 3 Назира Игенбек №1 орта мектеп Меркі
20 3 Валентина Казазис К.Маркс атындағы орта мектебі Талас
21 3 Дамира Абуталиева №9 орта мектеп Меркі
22 3 Екатерина Шведова №16 орта мектеп Тараз
23 3 Дамира Аширова В.Чкалов атындағы орта мектеп Жамбыл
24 3 Камажай Зикеева Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназия Қордай
    Психология    
25 1 Замира Сатылганова №2 орта мектеп Қордай
26 2 Пал Палыч Б.Момышұлы атындағы орта мектеп Т.Рысқұлов
27 3 Динора Мараимова №39 И.В.Панфилов атындағы мектеп-гимназия Тараз
    Физика    
28 1 Ержан Жумадилов Дарынды ер балаларға арналған "Білім инновация" м-и Тараз
29 1 Ирина Цхай Бекмаханов атындағы мектеп-гимназия Шу
30 1 Канат Сейдибаев Ғ.Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия  Байзақ
31 2 Нұрлан Алтаев №9 орта мектеп Меркі
32 2 Айгерим Божкенова Үш тілде оқытатын ДБАМ Тараз
33 2 Гүлнар Оспанқұлова Төле би орта мектеп Жамбыл
34 2 Жандос Досыбаев Облыстық "Дарын" м-и Тараз
35 2 Сэн Бисалиева Ғ.Мұратбаев атындағы мг Байзақ
36 3 Дилбар Азимова В.Чкалов атындағы орта мектеп Жамбыл
37 3 Жомарт Рысбаев Облыстық "Дарын" мектеп-интернаты Тараз
38 3 Любовь Берг №9 орта мектеп Меркі
39 3 Ольга Лощинина №21 орта мектеп Меркі
40 3 Татьяна Викторовна Городкова №18 орта мектеп Тараз
    Математика    
41 1 Айгүл Тұңғышбаева Төле би атындағы орта мектебі Жамбыл
42 1 Айман Мамырбекова №51 орта мектеп Тараз
43 1 Айсулу Ахметова Д.Конаев атындағы №19 мектеп-гимназия Жуалы
44 1 Амангелді Рысбаев Школа-гимназия им. Г. Муратбаева Байзақ
45 1 Асел Рысбаева Дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп Тараз
46 1 Аскар Урынбаев Ғ.Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия  Байзақ
47 1 Ақбөпе Атайбекова Талапты орта мектебі Талас
48 1 Ақерке Амирбек  Ш.Смаханулы атындағы негізгі мектеп Талас
49 1 Бакытгуль Талипбаева Тайшапов атындағы орта мектеп Жамбыл
50 1 Бейбітхан Рысбаев "Кенес" орта мектебі Байзақ
51 1 Берсаид Утениязов Мектеп-лицей Талас
52 1 Галия Еспаганбетова №55 орта мектебі Тараз
53 1 Гаухар Примкулова Сарыкемер орта мектебі Байзақ
54 1 Гауһар Мұратқызы  Б.Момышулы атындағы орта мектеп Жамбыл
55 1 Гулбарам Кустаева Еңбек орта мектебі Жамбыл
56 1 Гулзада Байтанаева Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп Шу
57 1 Гулзат Нусипалиева Керимбай атындағы №12 мектеп-гимназия Тараз
58 1 Гулзира Бештаева Б. Алменулы атындағы орта мектеп Талас
59 1 Гульзабира Акбасова М. Ауезов атындағы №18 орта мектеп Шу
60 1 Гульзамера Нахмедова Мектеп-лицей Талас
61 1 Гульмира Абдикожаева Ы. Алтынсарина №49 мектеп-гимназия Тараз
62 1 Гульсим Баймаханбетова Шайкорык орта мектебі Жамбыл
63 1 Гүлжан Әшімәлиева Толе би атындағы орта мектеп Жамбыл
64 1 Гүлзада Жанұзақова Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектебі Жамбыл
65 1 Гүлнар Оспанқұлова Толе би атындағы орта мектебі Жамбыл
66 1 Дариха Нурымбаева "Мынбулак" орта мектебі Жуалы
67 1 Даурен Сатбергенов А. Байтурсынулы атындағы орта мектеп Талас
68 1 Джамиля Камалова №34 орта мектеп Тараз
69 1 Дузенова Зауре Исаевна Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
70 1 Думан Асипов Абай атындағы орта мектебі Т.Рысқұлов
71 1 Жанар Саркулова №22 орта мектеп Меркі
72 1 Жандос Ильясович Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
73 1 Жибек Рысмендеева Шокана Уалиханова атындағы орта мектеп Шу
74 1 Жомарт Рысбаев Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
75 1 Зульфия Гараева №24 гимназия Тараз
76 1 Зухра Камалова Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл
77 1 Кенжекул Талқанбаева Мектеп-лицей Талас
78 1 Кулпынай Садуакасова Ғ. Муратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
79 1 Курбангали Абдираманов Жамбыл атындағы орта мектеп Байзақ
80 1 Маржан Ерманова Сарыкемер орта мектебі Байзақ
81 1 Мариям Абдушева Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл
82 1 Мая Джумагулова Құлан орта мектебі Т.Рысқұлов
83 1 Мұхтар Талқанбаев Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
84 1 Мөлдір Топарбаева Сартбаев атындағы орта мектебі Жамбыл
85 1 Нариман Киялбеков Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
86 1 Ниязбек Биғазиев Алгабас орта мектебі Талас
87 1 Нурия Марасулова Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл
88 1 Нұргүл Джобалаева "Жибек жолы" мектеп-лицейі Шу
89 1 Нұржан Малимбайұлы Жеңістің 30 жылдығы атындағы орта мектебі Жамбыл
90 1 Нұржан Сағатұлы  Ю. Гагарин атындағы орта мектебі Жамбыл
91 1 Перуза Шығырбаева №55 орта мектебі Тараз
92 1 Рабия Сабирова Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл
93 1 Рауан Нусипалиева Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп Шу
94 1 Рауан Төлендиев Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектебі Жамбыл
95 1 Рахметқұлова Жаңыл Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
96 1 Ренат Абдураманов Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
97 1 Тахмина Магазова №34 орта мектебі Тараз
98 1 Шолпан Джаманкулова Құлан орта мектебі  Т.Рысқұлов
99 1 Құрбанова Рабиға Керимбай атындағы №12 қазақ мектеп-гимназиясы Тараз
100 2 Айсулу Абдуллаева Б. Момышұлы атындағы орта мектебі Жамбыл
101 2 Антонина Власова  №21 "Победа"орта мектебі Меркі
102 2 Гулхан Ниязова Бесбаев атындағы орта мектебі Жамбыл
103 2 Дәметкен Әбілекқызы Б. Момышұлы атындағы орта мектебі Жамбыл
104 2 Жадыра Жусипназарова Н.Тлендиев атындағы мектеп-интернат Тараз
105 2 Жаркынай Тезекбаева "Бурыл" орта мектебі Байзақ
106 2 Майра Алпысбаева Толе би атындағы орта мектебі Жамбыл
107 2 Нұрила Ибрагимова Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектеп Жамбыл
108 2 Сәуле Рахымқызы Б. Момышулы атындағы орта мектебі Жамбыл
109 2 Талғат Адыльбеков №55 орта мектеп Тараз
110 2 Тойгул Құрбанова №55 орта мектеп Тараз
111 2 Айгерим Үмбетова  Б. Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
112 2 Айнур Агабек "Бурыл" орта мектебі Байзақ
113 2 Айсұлу Байданова Тарази атындағы орта мектеп Жамбыл
114 2 Айтолқын Іргеева Д. А. Конаев атындағы орта мектебі Талас
115 2 Асем Черинбекова Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
116 2 Ақмоншақ Құрапбергенова Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектеп Жамбыл
117 2 Бахтыгул Каримбергенқызы Сарыкемер орта мектебі Байзақ
118 2 Гаухар Секенова Сарыкемер орта мектебі Байзақ
119 2 Гулнара Дулатпаева А. С. Пушкин атындағы орта мектеп Жуалы
120 2 Гультаза Кадырова Толе би атындағы орта мектебі Шуский район
121 2 Ділбархан Оразқұлова Толе би атындағы орта мектебі Жамбыл
122 2 Диляра Мамедова Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
123 2 Жазира Әлімқұлова  Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
124 2 Маржан Абдикаримова Киікбаев атындағы орта мектеп Байзақ
125 2 Нурболат Мамырбаев Берікқара орта мектебі Байзақ
126 2 Ольга Бахарева №24 гимназия Тараз
127 2 Ольга Стурова Мектеп-лицей Талас
128 2 Сакен Карымбаев Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
129 2 Сыргакуль Токанова  Ы. Алтынсарин атындағы  №49 мектеп-гимназия Тараз
130 2 Торекыз Кожахметова "Бурыл" орта мектебі Байзақ
131 2 Ултуар Рыскулова Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
132 3 Азат Кайепов Бесбаев атындағы орта мектеп Жамбыл
133 3 Айнур Сыдыкова  Ы. Алтынсарин атындағы  №49 мектеп-гимназия Тараз
134 3 Айнұр Кенжебекова Ысмайылұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
135 3 Акмарал Абдикаримова Керимбай атындағы №12 мектеп-гимназия Тараз
136 3 Балжан Жамбаева Алга орта мектебі Шу
137 3 Баршын Аубакирова  Ы. Алтынсарин атындағы  №49 мектеп-гимназия Тараз
138 3 Бинара Садыкова Киікбаев атындағы орта мектеп Байзақ
139 3 Камалова Фатима Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл
140 3 Лазат Турмаханбетова СШ им. Сартбаев атындағы орта мектеп Жамбыл
141 3 Молдир Жаксылыккызы №38 орта мектеп Тараз
142 3 Нағима Қожайбаева Жеңістің 30 жылдығы атындағы орта мектеп Жамбыл
143 3 Айткүл Әбіталиева Толе би атындағы орта мектеп Жамбыл
144 3 Анаркуль Асбаева "Бурыл" орта мектебі Байзақ
145 3 Бауыржан Байтилеуов Ю.Гагарин атындағы негізгі мектеп Т.Рысқұлов
146 3 Бибинур Балтабаева Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
147 3 Бисекуль Абуевна Мектеп-лицей Талас
148 3 Валеева Валентина "Бурыл" орта мектебі Байзақ
149 3 Гаухар Атейбекова Гагарин атындағы орта мектеп Байзақ
150 3 Гаухар Бажалақова Б. Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
151 3 Гулбагира Татибекова Сарыкемер орта мектебі Байзақ
152 3 Гулмира Карабаева Керимбай атындағы №12 мектеп-гимназия Тараз
153 3 Гулнур Куздеева Киікбаев атындағы орта мектеп Байзақ
154 3 Елена Гаммель №24 гимназия Тараз
155 3 Лаззат Серкебаева Шайкорык орта мектебі Жамбыл
156 3 Лаззат Юсупова №35 орта мектебі Меркі
157 3 Майра Нурымбаева А.Гайдар атындағы №13 орта мектеп Жуалы
158 3 Несибали Ходжабекова Тастандиев атындағы орта мектеп Жуалы
159 3 Нурхайдар Станбеков "Бурыл" орта мектебі Байзақ
160 3 Рабига Алипбаева Тастандиев атындағы орта мектеп Жуалы
161 3 Салима Бердиева Б. Момышулы атындағы орта мектеп Жамбыл
162 3 Шолпан Мырзалиева Түймекент орта мектебі Байзақ
    Орыс тілі    
163 1 Дария Әлмен Толе би атындағы орта мектебі Жамбыл
164 1 Дариға Қалыбаева Толе би атындағы орта мектебі Жамбыл
165 2 Наужан Есалиева Шайкорык орта мектебі Жамбыл
166 3 Айдана Бишаева Мектеп-лицей  Талас
167 3 Бақтыгүл Шеттібекова Толе би атындағы орта мектеп Жамбыл
168 3 Газиза Таутаева Жасөркен орта мектебі Жамбыл
169 3 Гайша Альденова Шайкорық орта мектебі Жамбыл
170 3 Айсулу Бейбитова Ю. Гагарин атындағы орта мектебі Жамбыл
171 3 Запира Алпысбаева Мектеп-лицей Талас
172 3 Кымбат Кипчакбаева Ю. Гагарин атындағы орта мектебі Жамбыл
173 3 Мадина Баймашева Б.Момышұлы атындағы №45 гимназия  Тараз
    Қазақстан тарихы    
174 1 Гүлнар Сыдығалиева Тастандиев атындағы орта мектебі Жуалы
175 1 Гулшарат Тынышбекова №2 орта мектеп Тараз
176 1 Серикбай Алиев Тастандиев атындағы орта мектеп Жуалы
177 2 Дәурен Әбдімомынов Жанаталап орта мектебі Жуалы
178 2 Жансая Юнусова №38 орта мектеп Тараз
179 2 Ерболсын Искаков Алатау орта мектебі Жуалы
180 2 Рыскен Абельмажинова №38 орта мектеп Тараз
181 2 Рауза Байтанаева  Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп Шу
182 2 Фаруза Коштаева Сарыкемер орта мектебі Байзақ
183 3 Алия Қуантай Д.Конаев атындағы мектеп-гимназия Жуалы
184 3 Камила Умиралиева Д.Конаев атындағы мектеп-гимназия Жуалы
    Қазақ тілі    
185 1 Айжан Аманбаева Облыстық "Дарын" мектеп-интернаты Тараз
186 1 Базарбай Дүйсенбаев Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
187 1 Ажар Примкулова Гагарин атындағы орта мектеп Байзақ
188 1 Айнұр Қасымова Киікбаев атындағы орта мектеп Байзақ
189 1 Алима Аширбекова Ш.Уалиханов атындағы орта мектеп Шу
190 1 Дарина Кошкинбек Облыстық «Дарын» мектеп-интернаты Тараз
191 1 Енлик Трусбаева Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
192 2 Гаухар Байкеева Б. Момышулы атындағы орта мектебі Жамбыл
193 2 Күләш Айсаева Облыстық «Дарын» мектеп-интернат Тараз
194 2 Лаура Молдабаева Толе би атындағы орта мектебі Жамбыл
195 2 Меруерт Кемельбаева Т.Кожакеев атындағы №39 мектеп-гимназия Мерке
196 2 Райхан Шынықова Киікбаев атындағы орта мектеп Байзақ
197 2 Сергей Рамазанов Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
198 2 Лаура Ибраева Толе би атындағы орта мектеп Жамбыл
199 2 Сажида Еркебаева  Киікбаев атындағы орта мектеп Байзақ
200 3 Айгерім Байысбек Мектеп-лицей Талас
201 3 Айгүл Валиева Д.Конаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
202 3 Гулбану Туралина Болтай батыр атындағы орта мектеп Т. Рысқұлов
203 3 Сауле Куралова №16 орта мектеп Мерке
204 3 Халима Оспанбекова Толе би атындағы орта мектеп Жамбыл
205 3 Айгүл Байқалиева  Б. Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
206 3 Айнұр Татибекова Абай атындағы орта мектебі Т. Рысқұлов
207 3 Асия Амирханова Киікбаев атындағы орта мектеп Байзақ
208 3 Гулнара Сарсенбекова Болтай батыр атындағы орта мектеп Т. Рысқұлов
209 3 Гульжан Ешетова Сарыкемер орта мектебі Байзақ 
210 3 Салима Сейтханова Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
211 3 Қымбат Тұрғымбаева Д.Қонаев атындағы мектеп-гимназия Қордай
    Информатика    
212 1 Губар Юров Масанчи атындағы №12 орта мектебі Қордай
213 1 Нургали Таубаев Шайкорық орта мектебі Жамбыл
214 2 Ержан Даулетбеков Б. Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
215 2 Махаббат Ержанова Ильич атындағы орта мектеп Жамбыл
216 2 Алия Мынжасарова Ы. Алтынсарин №49 мектеп-гимназия Тараз
217 2 Амангелді Рысбаев Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
218 2 Малик Кикиров Масанчи атындағы №12 орта мектебі Қордай
219 3 Гүлжан Ахмурзаева Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектебі Жамбыл
220 3 Дидар Музбелов Б. Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
221 3 Кумыскуль Абсадыкова Шайкорық орта мектебі Жамбыл
222 3 Нургиза Мырзашова Шайкорық орта мектебі Жамбыл
223 3 Венера Унгарова Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
224 3 Малика Удибова Масанчи атындағы №12 орта мектебі  Қордай
225 3 Рабия Сабирова Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл
226 3 Кайрат Рысбекович №50 орта мектеп Қордай
    Бастауыш сынып    
227 1 Акнур Абдижапбарова №25 Актөбе орта мектебі Жуалы
228 1 Алтынай Жамбаева Толе би атындағы орта мектебі Шу
229 1 Гульнара Абильдаева №25 тірек мектебі Жуалы
230 1 Ляля Абидова Толе би атындағы орта мектебі Шу
231 2 Ақерке Жолдас №25 тірек мектебі Жуалы
232 2 Гулзира Арипбаева №25 тірек мектебі Жуалы
233 2 Рысхан Касымова №25 тірек мектебі Жуалы
234 2 Аида Жапарова №25 тірек мектебі Жуалы
235 2 Айдын Джапарова №25 тірек мектебі Жуалы
236 2 Айнур Имамбекова Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
237 2 Айнұр Жиенбаева №25 тірек мектебі Жуалы
238 2 Айсулу Сабырова №25 тірек мектебі Жуалы
239 2 Нұрланай Оралбаева №25 тірек мектебі Жуалы
240 2 Ұлбосын Ахметова С.Сейфуллин атындағы орта мектебі Жуалы
241 3 Айдын Джапарова №25 тірек мектебі Жуалы
242 3 Перизат Байбулекова Бесбаев атындағы орта мектеп Жамбыл
243 3 Гүлназ Шаймқұлова С.Сейфуллин атындағы орта мектебі Жуалы
244 3 Ренат Жапаров №25 тірек мектебі Жуалы
245 3 Рысхан Касымова  №25 тірек мектебі  Жуалы
246 3 Айгүл Мамырбекова Толе би атындағы орта мектеп Жамбыл
247 3 Елена Пушкаревская №2 орта мектебі Тараз
248 3 Еркінкүл Сейдахметова С.Сейфуллин атындағы орта мектебі Жуалы
249 3 Тұрдыбек Исаев  №25 тірек мектебі  Жуалы
250 3 Үміт Әшірбаева М. Ауезов атындағы орта мектебі Шу
    География     
251 3 Динара Заурбекова Ғ. Мұратбаев атындағы мектеп-гимназия Байзақ
252 3 Мадина Темирбаева Үлгілі орта мектебі Байзақ
253 3 Айгуль Жолдасбекова Косақ негізгі мектеп Байзақ
    Ағылшын тілі    
254 1 Алия Кантарбаева Д.Конаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
255 1 Людмила Атанова Д.Конаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
256 1 Рима Кайнарбаева Д.Конаев атындағы №1 мектеп-гимназия  Қордай
257 1 Айнура Амирова Октябрь-Жеңіс атындағы орта мектебі Жамбыл
258 1 Гуля Богембаева Еңбек орта мектебі Жамбыл
259 1 Жазира Байгулиева №53 орта мектебі Тараз
260 1 Күлдар Сағынбекова Тайшапов атындағы орта мектеп Жамбыл
261 2 Аксауле Кулыбекова №17 орта мектебі Тараз
262 2 Мейраш Канапина  №17 орта мектебі Тараз
263 2 Айнура Рахимова Д. Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
264 2 Акмарал Оразкулова Ильич атындағы орта мектеп Жамбыл
265 2 Гульнур Ботанбаева Ильич атындағы орта мектеп  Жамбыл
266 2 Жибек Турганова Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
267 2 Зайра Бейсенова Тарази атындағы орта мектеп Жамбыл
268 2 Зарина Балықова Б. Момышұлы атындағы  №45 гимназия Тараз
269 2 Нуржамал Талипова А. Байтурсынұлы атындағы мектеп-гимназия Талас
270 2 Сауле Кетеркеева Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
271 2 Татьяна Цхе Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп  Тараз
272 3 Анжела Ли №40 мектеп-гимназия Тараз
273 3 Мадина Аязбаева Д. Конаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
274 3 Мереке Ойықбаева Сартбаев атындағы орта мектеп Жамбыл
275 3 Раушан Бекбаева Киикбаев атындағы орта мектеп Байзақ
276 3 Сабина Чазымова Д.Конаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
277 3 Айдана Бишаева Мектеп-лицей Талас
278 3 Алия Бейсейтова Ғ. Мұратбаев атындағы №17 орта мектеп Тараз
279 3 Багдат Жубаева Ю. Гагарин атындағы орта мектеп Жамбыл
280 3 Замира Болысбекова А.Матросов атындағы негізгі мектеп Жамбыл
281 3 Зауреш Ильясбекова Д.Конаев атындағы  №1 мектеп-гимназия Қордай
282 3 Хазиза Прановна Алтынсарин атындағы орта мектеп Байзақ
    Қазақ тілі    
283 1 Ажар Примкулова Гагарин атындағы орта мектеп Байзақ
284 1 Айжан Аманбаева Облыстық "Дарын" мектеп-интернаты Тараз
285 1 Айнур Кашкеева Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл
286 1 Акмарал Байтленова Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл 
287 1 Алма Ермекова Шайқорық орта мектебі Жамбыл
288 1 Алтынгүл Аханшаева Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектебі Жамбыл
289 1 Амина Мұхатаева Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
290 1 Гулмира Ақшабаева Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
291 1 Гулсим Дунбаева Шайқорық орта мектебі Жамбыл
292 1 Гульзира Омарова Чкалов атындағы орта мектебі Жамбыл
293 1 Гульмира Абдрахимова №47 орта мектеп Қордай
294 1 Жания Бірғожаева  №45 Б. Момышулы атындағы гимназия Тараз
295 1 Лаура Мырсеитова №44 орта мектеп Мерке
296 1 Ляззат Алимбекова В. Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназия Тараз
297 1 Меруерт Исалиева Шайкорық орта мектебі Жамбыл
298 1 Мира Болегенова В. Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназия Тараз
299 1 Назира Қарабалаева Шайкорық орта мектебі Жамбыл
300 1 Назым Усерова К.Тұрысов атындағы №53 орта мектебі Тараз
301 1 Меруерт Исалиева Шайкорык орта мектебі Жамбыл
302 1 Мира Болегенова В. Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназия Тараз
303 1 Назира Қарабалаева Шайкорық орта мектебі Жамбыл
304 1 Назым Усерова К.Тұрысов атындағы №53 орта мектебі Тараз
305 1 Нурлыкуль Джолдасбекова СШ им. Чкалов атындағы орта мектеп Жамбыл
306 1 Нұршакүл Сапарбаева Шайқорық орта мектебі Жамбыл
307 1 Перизат Абдуганиева Еңбек орта мектебі Жамбыл
308 1 Роза Юнусова Чкалов атындағы орта мектеп Жамбыл
309 1 Шолпан Нураханова Чкалов атындағы орта мектеп Жамбыл
310 1 Құрсан Қолдасбаева Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектебі Жамбыл
311 1 Айгерім Қосарова В. Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназия Тараз
312 1 Гульзабира Ахмедова Қазақстанның 40 жылдығы атындағы орта мектеп Байзақ
313 1 Куляш Айсаева Облыстық "Дарын" мектеп-интернаты Тараз
314 1 Нурбакыт Шуланбаева Ильич атындағы орта мектеп Жамбыл
315 2 Айгүл Валиева Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
316 2 Акерке Тлебалдиева Ильич атындағы орта мектеп Жамбыл
317 2 Акмарал Есибаева Шайқорық орта мектебі Жамбыл
318 2 Акмарал Турысбекова Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
319 2 Анаргуль Пшенова Б.Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
320 2 Балым Тургумбаева Т. Кожакеев атындағы №39 мектеп-гимназия Мерке
321 2 Бибігүл Утепова Т.Кожакеев атындағы №39 мектеп-гимназия Мерке
322 2 Гулбакыт Аманбекова Сағындықов атындағы орта мектеп Жуалы
323 2 Гулжан Абденова Т. Кожакеев атындағы №39 мектеп-гимназия Мерке
324 2 Жанар Примкулова Сарыкемер орта мектебі Байзақ
325 2 Жанна Қошаметова Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
326 2 Жаркын Бейсеитова М. Жұмабаев №21 орта мектеп Тараз
327 2 Лаззат Аптауова СШ им. Тайшапов атындағы орта мектеп Жамбыл
328 2 Лаура Зарпулова СШ им. Гродекова Жамбыл
329 2 Лаура Мырзалиева Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия Жуалы
330 2 Марзия Ержанова Сартбаев атындағы орта мектеп Жамбыл
331 2 Меруерт Абылова Құсақ орта мектебі Байзақ
332 2 Рабия Калниязова М.Жұмабаев атындағы №21 орта мектеп Тараз
333 2 Сания Гапарова Қазақстанның 40 жылдығы атындағы орта мектеп Байзақ
334 2 Сауле Урпекова Чкалов атындағы орта мектеп Жамбыл
335 2 Толғанай Кенжебаева Д.Қонаев атындағы №1 мектеп-гимназия Қордай
336 2 Толқын Атамбекова Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп  Тараз
337 2 Қарлығаш Шошабаева Шайқорық орта мектебі Жамбыл
338 3 Айнур Ыбраймова №30 орта мектеп Тараз
339 3 Айнура Меркибаева Б. Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
340 3 Арайлым Торетаева Т.Тоқтаров атындағы орта мектеп Жамбыл
341 3 Ақмарал Омарбекова №24 гимназия Тараз
342 3 Баян Жубаева Тарази атындағы орта мектеп Жамбыл
343 3 Гаухар Тажкенова Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия Жуалы
344 3 Гулжан Наширбаева Ақтоғай орта мектебі Сарысу
345 3 Гүлжан Усипбекова Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектебі Жамбыл
346 3 Гүлнар Сатыбалдиева №1 мектеп-лицей Т.Рыскулов
347 3 Дилдаим Танаева Ю.Гагарин атындағы орта мектеп Жамбыл
348 3 Жанна Аубакирова  №7 мектеп-гимназия Тараз
349 3 Зухра Усенбаева Бесбаев атындағы орта мектеп Жамбыл
350 3 Камиля Абишева К.Тұрысов атындағы №53 орта мектеп  Тараз
351 3 Лаура Мырсеитова №44 орта мектеп Мерке
352 3 Махмут Бекмолдаев Шайқорық орта мектебі Жамбыл
353 3 Меруерт Аманбекова Сағындықов атындағы орта мектеп Жуалы
354 3 Меруерт Сейтбекова К.Тұрысов №53 орта мектеп Тараз
355 3 Меруерт Тилемисова Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия Жуалы
356 3 Назира Жұмақұлова Шәкіров атындағы орта мектеп Шу
357 3 Нурзада Таирова Чкалов атындағы орта мектеп Жамбыл
358 3 Пакизат Даутбаева №24 гимназия Тараз
359 3 Салтанат Кушербаева Т.Кожакеева  атындағы №39 мектеп-гимназия Мерке
360 3 Сауле Есботаева №7 мектеп-гимназия Тараз
361 3 Толқын Тілеулиева Т.Рысқұлов атындағы орта мектеп Мойынкұм
362 3 Төленбекова Құндыз Ильич атындағы орта мектеп Жамбыл
363 3 Айнұр Сүймбаева №44 орта мектеп Мерке
364 3 Айша Азтаева Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия Жуалы
365 3 Бекзат Абильдаева №24 гимназия Тараз
366 3 Берикхан Анарбаев Мектеп-лицей Талас
367 3 Гулжан Жамансариева Жылысбаев атындағы №14 орта мектеп Мерке
368 3 Гулшат Базарбаева Д.Қонаев атындағы №19 мектеп-гимназия Жуалы
369 3 Гульжан Ешетова Сарыкемер орта мектебі Байзақ
370 3 Жанар Бейсенбеккызы Облыстық "Дарын" мектеп-интернаты Тараз
371 3 Жанна Ибраева №36 орта мектебі Тараз
372 3 Лаура Ибраева Төле би атындағы орта мектеп Жамбыл
373 3 Меруерт Абиева Болтай батыр атындағы орта мектеп Т.Рысқұлов
374 3 Салтанат Мейірбекова №3 Байзақ колледжі Байзақ
375 3 Самал Байкеева Б.Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
376 3 Шария Коскелбаева Ю.Гагарин атындағы орта мектеп Жамбыл
    Қазақ тілі мен әдебиеті    
377 1 Халима Оспанбекова Төле би атындағы орта мектеп Жамбыл
378 1 Розлан Ақынбаева Бірлесу-Еңбек орта мектебі Жамбыл
379 1 Жанна Ибраева №36 орта мектебі Тараз
380 1 Индира Сатыбалдиева СШ им. Төле би атындағы орта мектебі Жамбыл
381 1 Лаура Ибраева СШ им. Төле би атындағы орта мектебі Жамбыл
382 1 Лаура Зарпулова Гродеков орта мектебі Жамбыл
383 1 Күмісжан Байдалиева Жанаталап орта мектебі Жуалы
384 1 Айсұлу Мамбетқызы Д.А.Қарбышев атындағы орта мектеп Тараз
385 1 Жанар Смакова №36 орта мектеп Тараз
386 2 Сания Гапарова Қазақстанның 40 жылдығы атындағы орта мектеп Байзақ
387 2 Когершін Жалмағамбетова Жанаталап орта мектебі Жуалы
388 2 Әсел Шымырбаева Жанаталап орта мектебі Жуалы
389 3 Айгерім Даулеткелдиева Сыпатай батыр атындағы №19 орта мектеп Мерке
390 3 Науаткүл Абдиханова Жанаталап орта мектебі Жуалы
391 3 Акмарал Есибаева Шайқорық орта мектебі Жамбыл
392 3 Лаура Молдабаева Төле би атындағы орта мектеп Жамбыл
    Орыс тілі     
393 1 Мукаева Мадина Төле би атындағы №8 гимназия Тараз
394 1 Анастасия Дергачева В. Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназия Тараз
395 1 Инна Демченко  Б.Момышұлы атындағы орта мектеп Тараз
396 1 Барно Асимова В. Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназия Тараз
397 1 Клара Усенова В. Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназия Тараз
398 1 Нуржамал Койлыбаева В. Панфилов атындағы № 39 мектеп-гимназия Тараз
399 1 Аралкуль Агыбаева  Б.Момышұлы атындағы орта мектеп Т.Рысқұлов
400 1 Джузбаева Раушан №30 орта мектеп Тараз
401 2 Жанат Мукушова М.Мақатаев атындағы №14 орта мектеп Тараз
402 2 Раиса Бегимбаева Б.Момышұлы атындағы №45 гимназия Тараз
403 2 Нуржамал Хожамкулова Б.Момышұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
404 3 Алия Жанкараева Шайқорық орта мектебі Жамбыл
405 3 Гаухар Копбосынова В.Ильич атындағы орта мектеп Жамбыл
406 3 Нургайша Аксакалова Б.Момышұлы атындағы №45 гимназия Тараз
407 3 Калбике Бакирова Д.Қонаев атындағы  №19 мектеп-гимназия Жуалы
408 3 Мереке Рысдаулетова Д.Қонаев атындағы  №19 мектеп-гимназия Жуалы
409 3 Шолпан Абдикалыкова А.Бөкейханов атындағы орта мектеп Т.Рысқұлов
410 3 Балзия Кожахметова Д.Қонаев атындағы  №19 мектеп-гимназия Жуалы
411 3 Дария Алмен Төле би атындағы орта мектеп Жамбыл
    Орыс әдебиеті    
412 1 Гаухар Копбосынова Ильич атындағы орта мектеп Жамбыл
413 1 Гульмира Тильманбетова Ысмайылұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
414 1 Дариякүл Әлмен Төле би атындағы орта мектеп Жамбыл
415 1 Ұлжан Аушенова Жеңістің 30 жылдыгы атындағы орта мектебі Жамбыл
416 1 Баян Омарова Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп Байзақ
417 1 Нагима Шалова Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп Байзақ
418 1 Салтанат Айтмагомбетова Тайшапов атындағы орта мектеп Жамбыл
419 2 Гульмира Тильманбетова Ысмайылұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
420 2 Алмаш Кожахметова Сарыкемер орта мектебі Байзақ
421 2 Сара Абдукаримова Қазақстанның 40 жылдығы атындағы орта мектеп Байзақ
422 2 Диана Сесорова М.Әуезов атындағы орта мектеп Талас
423 2 Жансая Жамашева Алтынсарин атындағы орта мектеп Байзақ
424 2 Каипова Раушан Абай атындағы орта мектеп Жамбыл
425 2 Момбекова Айгуль Асановна №42 орта мектеп Тараз
426 2 Наужан Есалиева Шайқорық орта мектебі Жамбыл
427 3 Айсулу Бейбитова Ю.Гагарин атындағы орта мектеп Жамбыл
428 3 Алия Жанкараева Шайқорық орта мектебі Жамбыл
429 3 Дариға Қалыбаева Төле би атындағы орта мектеп Жамбыл
430 3 Нагима Сбанкулова Сарыкемер орта мектебі Байзақ
431 3 Гаухар Копбосынова В.Ильич атындағы орта мектеп Жамбыл
432 3 Шаяхмет Болысбеков Ысмайылұлы атындағы орта мектеп Жамбыл
433 3 Шырын Асылбекова Шайқорық орта мектебі Жамбыл

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных