Авторлық бағдарламалар - Оқу-әдістемелік кабинет

Авторлық бағдарламалар

"Үздік авторлық бағдарлама" байқауына білім мекемелерінің қатысу көрсеткіші

Ауданы 2012 2013 2014 2015 2016 2017 Барлығы
1 Байзақ 3 2 9     15 14
2 Жамбыл 14 8 10     10 32
3 Жуалы 8 9 6     0 23
4 Қордай 0 0 18     19 18
5 Меркі 6 5 3     4 14
6 Мойынқұм 0 6 0     3 6
7 Т.Рысқұлов 8 30 20     16 58
8 Сарысу 9 7 5     6 21
9 Талас 3 7 2     7 12
10 Шу 1 3 2     0 6
11 Тараз қаласы 23 12 21     24 56
12 Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп 0 6 7     1 13
13 "Дарын" м/и 2 2       6 4
  Барлығы 77 97 103 0 0 111 277

 

Облыстық "Үздік авторлық бағдарлама" байқауының жеңімпаздары

Ауданы Жеңімпаздар саны Барлығы
2012 2013 2014 2015 2016 2017
1 Байзақ     4 6   7 17
2 Жамбыл 6 1 4 2 8 8 29
3 Жуалы 2 1 1 1     5
4 Қордай     10 10 11 10 41
5 Меркі 2 1 2 7 7 3 22
6 Мойынқұм             0
7 Т.Рысқұлов 2 10 11 9 12 13 57
8 Сарысу 3   2 2 2 3 12
9 Талас 1 1   3 1 2 8
10 Шу   1 2 1 3   7
11 Тараз қаласы 17 4 18 14 8 16 77
12 Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп     2 6 4 1 13
  "Дарын" м/и 1       2 6 9
13 Н.Тілендиев атындағы мектеп-интернат       2     2
  Барлығы 34 19 56 63 58 69 299

 

Республикалық "Үздік авторлық бағдарлама" байқауы жеңімпаздарының саны

Ауданы   Барлығы
2013 2014 2015 2016 2017
1 Байзақ           0
2 Жамбыл           0
3 Жуалы           0
4 Қордай     2 3   5
5 Меркі           0
6 Мойынқұм           0
7 Т.Рысқұлов 3 3 1 2   9
8 Сарысу     2     2
9 Талас 1         1
10 Шу   2       2
11 Тараз қаласы 1 11 3 4   19
12 Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп 2 3 4 4   13
13 "Дарын" м/и       4   4
  Барлығы 7 19 12 17 0 55

 

«Үздік авторлық бағдарлама» байқауының салыстырмалы көрсеткіші

Жыл Ұсыныл-ған жұмыс-тар саны Қоғамдық-гуманитар-лық бағыт Жараты-лыстану-математи-калық бағыт Бастауыш сынып Тәрбие Мектепке дейінгі тәрбие Эстети-калық пәндер Психо-логия Облыс көлемінде таратылған бағдар-ламалар саны Республикалық байқауға жіберілген бағдарламалар саны Республикалық байқаудың жеңімпаздары
2012 77 25 24 22   2 2 2 37 2 1
2013 97 23 30 32   4 7 1 8 10 4
2014 103 34 32 25 3 4 3 2 16 12 12
2015 90 31 28 17   2 7 5 20 21 12
2016 99 31 33 23   1 7 4 24 24 17
2017 111 35 48 20     2 6 36 36 18
Барлығы 577 179 195 139 3 13 28 20 141 105 64

 

Республикалық "Үздік авторлық бағдарлама" байқауының жеңімпаздары

Қатысушының аты-жөні Ауданы Мектебі Пәні Авторлық бағдарла-маның атауы Жылы
1 Абдиева Камила Еркиновна Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Психология Мир вокруг меня 2015
2 Абдуллаева Кенжегуль Сейтханқызы Сарысу ауданы  Ж.Отарбаев атындағы орта мектеп Экология Гүлдер сыры 2015
3 Сатмаханова Ләззат Ораққызы Сарысу ауданы  Ж.Отарбаев атындағы орта мектеп Экология Гүлдер сыры 2015
4 Айдарбекова Сауле Рысбаевна Тараз қаласы Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты Ағылшын тілі Информатика ағылшын тілінде 2016
5 Тамабекова Саулет Махатовна  Тараз қаласы Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты Информатика Информатика ағылшын тілінде 2016
6 Аймергенова Гүлсімай Бисенқызы Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Ағылшын тілі Английский язык в сфере туризма 2015
7 Айтбаева Базаркүл Тараз қаласы  №17 орта мектеп Психология Психологиялық динамикалық сәт 2015
8 Алмерекова Сәуле Жұмабекқызы Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Технология Көркемдік қолөнер туындысы 2015
9 Асанкулова Ләззат Аденқызы Тараз қаласы  №43 орта мектеп Технология  Қолөнер- еңбектің қайнар көзі 2015
10 Атақұлова Гүлжан Жәдігерқызы Тараз қаласы  Әдістемелік кабинет Психология Мүмкіндігі шектеулі балалармен психокоррекциялық сабақтар 2015
11 Қарамырзаева Жанат Бостанқызы Тараз қаласы  №48 орта мектеп Психология Мүмкіндігі шектеулі балалармен психокоррекциялық сабақтар 2015
12 Балтабаева Бибинур Тохтаровна Тараз қаласы Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты Математика Практикум решении сложных задач 2016
13 Белая Оксана Геннадьевна Тараз қаласы  №7 мектеп-гимназия Ағылшын тілі Английский язык в классах с расширенным изучением предмета 2016
14 Беркімбаева Айнұр Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Тарих Өлкетану 2013
15 Болдарева Лариса Юрьевна Қордай ауданы №35 орта мектеп Бастауыш сынып  Путешествие в страну Математики 2016
16 Боташева Зухра Акчиковна Қордай ауданы  №9 орта мектеп Физика Ядерная энергетика в современном мире 2015
17 Гайваронская Алла Ивановна Қордай ауданы  №50 орта мектеп Музыка Вокальное пение 2015
18 Губашева Индира Тараз қаласы Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты Сызу және сурет  «Line – я художник!» мастерская ученика 2016
19 Гыстарова Татьяна Ивановна Тараз қаласы №7 мектеп-гимназия Бейнелеу өнері Изобразительное искусство 2015
20 Дербисалиева Хадиша  Тараз қаласы  №45 гимназия Бастауыш сынып Қызықты математика 2016
21 Джалғасбаева Айнагуль Анваровна Қордай ауданы №43 орта мектеп Информатика Информатика пәнінен СТО технологиясына негізделген тапсырмалар 2016
22 Доломанская Евгения Николаевна Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Орыс тілі мен әдебиеті УМК «Литературное чтение» для 7 класса общей школы с казахским языком обучения 2016
23 Ертаева Гулайна Ратқызы Тараз қаласы  №5 мектеп-гимназия Бастауыш сынып  Грамматика әлемі 2014
24 Аймбекова Меруерт Джаркыновна Тараз қаласы  №5 мектеп-гимназия Бастауыш сынып  Грамматика әлемі 2014
25 Жайнакова Ляззат Жамбылбековна Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Биология  Программа по подготовке к олимпиаде по биологии 2016
26 Жаманкулова Сәуле Аңсабекқызы Тараз қаласы  «Солнышко Тараза» балабақшасы Мектепке дейінгі тәрбие Проектная деятельность в дошкольном учреждении 2014
27 Воронова Наталья Владимировна Тараз қаласы  «Солнышко Тараза» балабақшасы Мектепке дейінгі тәрбие Проектная деятельность в дошкольном учреждении 2014
28 Антонова Виктория Михайловна Тараз қаласы  «Солнышко Тараза» балабақшасы Мектепке дейінгі тәрбие Проектная деятельность в дошкольном учреждении 2014
29 Жүнісова Дана Заурбайқызы Тараз қаласы №32 орта мектебі Қазақ тілі мен әдебиеті Қазақ тілінің синтаксистік негіздері 2016
30 Козкорпешова Жуманкуль Каракуловна Шу ауданы  Жібек жолы мектеп-лицейі Бастауыш сынып  Геометрия вокруг нас 2014
31 Шапкина Надежда Николаевна Шу ауданы  Жібек жолы мектеп-лицейі Бастауыш сынып  Геометрия вокруг нас 2014
32 Көлбаева Күләнда Ізбасарқызы Т.Рысқұлов ауданы А.Байтұрсынов атындағы орта мектеп Физика  Болашақтың қуат көзі 2014
33 Қожакеева Арай Т.Рысқұлов ауданы Т.Рысқұлов атындағы орта мектеп Математика Аналитикалық геометрия 2016
34 Құрманқұлова Күнсұлу Телеуқызы Тараз қаласы  №5 мектеп-гимназия Ағылшын тілі Шет тілі әдебиеттік оқу негіздері 2014
35 Оңғарова Роза Мырзабекқызы Тараз қаласы  №5 мектеп-гимназия Ағылшын тілі Шет тілі әдебиеттік оқу негіздері 2014
36 Лукьянчикова Светлана Петровна Қордай ауданы №7 орта мектеп Химия  Решение задач по неорганической химии 2016
37 Манабаева Айжан Берікбайқызы Т.Рысқұлов ауданы  Б.Момышұлы ОМ Химия  Химия есептерін шығару жолдары 2014
38 Милованова Алла Викторовна  Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Орыс тілі "Раздумья перед сочинением" 2016
39 Мулдыева Джамиля Набиевна Тараз қаласы  №7 мектеп-гимназия Бастауыш сынып Юный казахстанец 2014
40 Наметқұлова Сандуғаш Жанұзаққызы Тараз қаласы №44 орта мектеп Бастауыш сынып  Көркем жазу  2013
41 Нахмедова Гульзамира Жүнісқызы Талас ауданы М.Әуезов атындағы орта мектеп Математика  Жас математик 2013
42 Оразалиева Перизат Т.Рысқұлов ауданы  №2 орта мектеп Технология Қызықты шалулар  2015
43 Орынбаева Мирамгүл Батыйханқызы Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Информатика  Практикум по Delphi для решения прикладных задач 2014
44 Өтегенова Гүлшат Ізбасарқызы Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Тарих Алаштану 2014
45 Рянзина Елена Владимировна Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп География Люби и знай свой край 2015
46 Сулейменова Галия Ермекбаевна Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Қазақ тілі мен әдебиеті Қазіргі қазақ поэзиясындағы тәуелсіздік идеясы 2016
47 Жексенбаева Айнур Кенжеевна Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Қазақ тілі мен әдебиеті Қазіргі қазақ поэзиясындағы тәуелсіздік идеясы 2014
48 Талғарбаева Света Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Бастауыш сынып Логикалық математика 2013
49 Таубаева Жанат Жылқышықызы Тараз қаласы   №5 мектеп-гимназия Математика  Теңсіздіктерді шешу тәсілдері 2015
50 Тлебалдиева Жаңагүл Шахтыбаевна Т.Рысқұлов ауданы  №1 мектеп-лицейі Биология  Адам анатомиясы мен физиологиясы 2014
51 Икрашева Сәуле Байгуттиновна Т.Рысқұлов ауданы  №1 мектеп-лицейі Биология  Адам анатомиясы мен физиологиясы 2014
52 Толымбетова Шолпан Арыстанбекқызы Т.Рысқұлов ауданы  Аудандық әдістемелік кабинет Математика Логика 2014
53 Қожекеева Арай Талдыбекқызы Т.Рысқұлов ауданы  Т.Рысқұлов атындағы орта мектебі Математика  Логика 2014
54 Хлесткина Елена Владимировна Тараз қаласы  №41 гимназия Психология  Психолого-педагогического сопровождения подготовки к ЕНТ 2016
55 Чонтыбаева Сәуле Абдижалилқызы Т.Рысқұлов ауданы  Алғабас орта мектебі Психология  Конфликтология

2016

 

Облыс көлемінде оқу үрдісінде қолданылатын авторлық бағдарламалар

Қатысушының аты-жөні Ауданы Мектебі Пәні Авторлық бағдарламаның атауы Қолдану жылы
1 Абатова Сарагуль Якшыгуловна Жамбыл ауданы Б.Момышұлы атындағы орта мектебі Психология Әлеуметтік тұрмыстық бағдар 2017 жыл
2 Абдезова Дәмеш Жумалиевна Т.Рысқұлов ауданы   Ақтоған орта мектебі Химия Аналитикалық химия 2015 жыл
3 Абдиева Камила Еркиновна Тараз қаласы  Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Психология Мир вокруг меня 2015 жыл
4 Абдуллаева Кенжегуль Сейтханқызы, Сатмаханова Ләззат Ораққызы Сарысу ауданы  Ж.Отарбаев атындағы орта мектеп Экология Гүлдер сыры 2015 жыл
5 Айдарбекова Сауле Рысбаевна, Тамабекова Саулет Махатовна,  Тараз қаласы  Ерекше дарынды балаларға арналған мамандандырылған «Дарын» мектеп-интернаты Ағылшын тілі, Информатика Информатика ағылшын тілінде 2016 жыл
6 Айманова Гүлнар Алпысбайқызы Байзақ ауданы  Қазақстанның 40 жылдығы атындағы орта мектебі Технология  Сумоншақпен жұмыс жасау технологиясының бағдарламасы  2013 жыл
7 Айтбаева Базаркүл Тараз қаласы  №17 орта мектеп Психология Психологиялық динамикалық сәт 2015 жыл
8 Алашов Жанболат Әуесбекұлы Т.Рысқұлов ауданы Т.Рысқұлов атындағы орта мектебі Биология Қазақстанның қызыл кітабы 2017 жыл
9 Алмерекова Сәуле Жұмабекқызы Тараз қаласы  Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Технология Көркемдік қолөнер туындысы 2015 жыл
10 Аманбаева Айжан Тараз қаласы "Дарын" мектеп-интернаты Қазақ тілі Қазақ тіліндегі этнолингвистикалық атаулар  2017 жыл
11 Амирбекова Катира Сарысу ауданы Абылай хан орта мектебі География Әлем ғажайыптарына саяхат 2017 жыл
12 Асанкулова Ләззат Аденқызы Тараз қаласы  №43 орта мектеп Технология  Қолөнер- еңбектің қайнар көзі 2014 жыл
13 Атақұлова Гүлжан Жәдігерқызы, Қарамырзаева Жанат Бостанқызы Тараз қаласы  №48 орта мектеп Психолог Мүмкіндігі шектеулі балалармен психокоррекциялық сабақтар 2014 жыл
14 Аубакирова Орынкүл Агибаевна Қордай ауданы  №47 орта мектеп География  Қазақстанның экономикалық географиясынан өзіндік жұмыстары 2014 жыл
15 Ахимбекова А.И. Т.Рысқұлов ауданы  Ақтоған орта мектебі Биология  Биотехнология негіздері 2014 жыл
16 Байбазарова Салтанат Төрехановна Т.Рысқұлов ауданы Қызыл ту орта мектебі Информатика  Паскаль тілінде программа дайындау жолдары 2016 жыл
17 Баймуратова Тамара Турганбаевна Тараз қаласы №55 орта мектебі Бастауыш сынып Логикалық математика 2017 жыл
18 Байузакова Гүлжан  Қартайғанова Зәуре Меркі ауданы  «Балдәурен» балабақшасы Мектепалды даярлық Әлем бала көзімен 2015 жыл
19 Бақытжанова Дәмегүл Үмбетқызы Қордай ауданы №6 орта мектебі Экология Табиғат және экология 2017 жыл
20 Балабекова Арайлым Байзақ ауданы  Сарыкемер мектеп-гимназиясы Химия Химия және экология 2017 жыл
21 Балтабаева Бибинур Тохтаровна Тараз қаласы  «Дарын» мектеп-интернаты Математика Практикум решении сложных задач 2016 жыл
22 Бахарева Ольга Александровна Тараз қаласы №24 гимназия Математика Способы решения нестандартных уравнений 2017 жыл
23 Башанова Лаура Сұлтанқызы Т.Рысқұлов ауданы Б.Момышұлы атындағы орта мектебі Психология Мен және менің әлемім 2017 жыл
24 Бейсеитова Фарида Ескендірқызы Байзақ ауданы  Берікқара орта мектебі Ағылшын тілі The development of speech  2017 жыл
25 Белая Оксана Геннадьевна Тараз қаласы №7 мектеп-гимназия Ағылшын тілі Английский язык в классах с расширенным изучением предмета 2016 жыл
26 Бердимбетова Арайлым Мырзагелдиевна Байзақ ауданы  Берікқара орта мектебі Тарих Өр тұлғалы Кенесары 2017 жыл
27 Бірқожаева Ж.Б. Тараз қаласы  №45 гимназия Тарих  Алаштану 2014 жыл
28 Болдарева Лариса Юрьевна Қордай ауданы  №35 орта мектеп Бастауыш сынып Путешествие в страну Математики 2016 жыл
29 Боташева Зухра Акчиковна Қордай ауданы  №9 орта мектеп Физика Ядерная энергетика в современном мире 2015 жыл
30 Гайваронская Алла Ивановна Қордай ауданы №50 орта мектеп Музыка Вокальное пение 2015 жыл
31 Губашева Индира Тараз қаласы  «Дарын» мектеп-интернаты Сызу және сурет  «Line – я художник!» мастерская ученика 2016 жыл
32 Гумбетова Жамиля Мусратовна Қордай ауданы №26 орта мектебі Математика Основы финансовой грамотности 2017 жыл
33 Гыстарова Татьяна Ивановна Тараз қаласы  №7 мектеп-гимназия Бейнелеу өнері Изобразительное искусство 2015 жыл
34 Дербисалиева Хадиша  Тараз қаласы №45 гимназия Бастауыш сынып  Қызықты математика 2016 жыл
35 Джалғасбаева Айнагуль Анваровна Қордай ауданы №43 орта мектеп Информатика  Информатика пәнінен СТО технологиясына негізделген тапсырмалар 2016 жыл
36 Добрынина Марина Михайловна Тараз қаласы №7 мектеп-гимназия Ағылшын тілі Young Geniuses 2016 жыл
37 Доломанская Евгения Николаевна Тараз қаласы  Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Орыс тілі мен әдебиеті УМК «Литературное чтение» для 7 класса общей школы с казахским языком обучения 2016 жыл
38 Ертаева Гүләйна Ратқызы, Айымбекова Меруерт Жарқынқызы Тараз қаласы  №5 мектеп-гимназия Бастауыш сынып  Грамматика әлемі 2014 жыл
39 Есеналиева Гүлжан Жоланқызы Т.Рысқұлов ауданы  №2 орта мектеп Биология  Өсімдіктер физиологиясы 2013 жыл
40 Жайнакова Ляззат Жамбылбековна Тараз қаласы  Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Биология  Программа по подготовке к олимпиаде по биологии 2016 жыл
41 Жаманкулова Сәуле Аңсабекқызы, Воронова Наталья Владимировна, Антонова Виктория Михайловна Тараз қаласы  «Солнышко Тараза» балабақшасы мектепке дейінгі тәрбие Проектная деятельность в дошкольном учреждении 2014 жыл
42 Жаңбыршиева Назгүл Нұрланқызы Жамбыл ауданы Б.Момышұлы атындағы орта мектеп Биология Генетика және медицина 2017 жыл
43 Жүнісова Дана Заурбайқызы Тараз қаласы №32 орта мектебі Қазақ тілі мен әдебиеті Қазақ тілінің синтаксистік негіздері 2016 жыл
44 Жұмабаева Вера Қордай ауданы   №16 орта мектеп Тарих Потомки Чингизхана 2015 жыл
45 Икрашева Сәуле Байқұтқызы, Тлебалдиева Жаңагүл Шахтыбайқызы Т.Рысқұлов ауданы №1 мектеп-лицейі Биология Тереңдетілген биология 2017 жыл
46 Искакова Амина Тилектесқызы, Усманова Айгүл Атбаевна Сарысу ауданы Ж.Отарбаев атындағы орта мектеп Экология  Ағаштану 2016 жыл
47 Кадырова Гүлназ Мадыкуловна Қордай ауданы №43 орта мектебі Физика Ядролық энергия - жаңа Қазақстанды жасайтын күш 2017 жыл
48 Калмаханова Айгүл Базарбаевна Жамбыл ауданы Б.Бесбаев атындағы орта мектеп Орыс тілі Практикум по развитию грамотности чтения 2017 жыл
49 Камалова Флора Буриевна Жамбыл ауданы  Б.Бесбаев атындағы орта мектеп Бастауыш сынып Тіл дамыту 2014 жыл
50 Козкорпешова Жұмакүл Каракуловна, Шапкина Надежда Николаевна Шу ауданы  Жібек жолы мектеп-лицейі Бастауыш сынып  Геометрия вокруг нас 2014 жыл
51 Көлбаева Күләнда Ізбасарқызы Т.Рысқұлов ауданы А.Байтұрсынов атындағы орта мектеп Физика  Болашақтың қуат көзі 2013 жыл
52 Кулманова Эльмира Тлеубердиевна Т.Рысқұлов ауданы Сөгеті бастауыш мектебі Бастауыш сынып Ғажайып әлем 2017 жыл
53 Кыдырова Айман Жумабаевна Т.Рысқұлов ауданы  №2 орта мектеп Орыс тілі Сложные вопросы синтаксиса 2016 жыл
54 Қалдарова Алтынкул Даутбаевна Тараз қаласы "Дарын" мектеп-интернаты Химия Бейорганикалық химияға кіріспе 2017 жыл
55 Қаңтарбаева Әлия Әділбековна Қордай ауданы №1 мектеп-гимназия Ағылшын тілі Елтану 2017 жыл
56 Қарабеков Сапарғали Талас ауданы   М.Әуезов атындағы орта мектебі Тарих Қаратау, Талас өңірінің тарихи мәдени ескерткіштері 2015 жыл
57 Қиялбеков Нариман, Талқанбаев Мұхтар Тараз қаласы "Дарын" мектеп-интернаты Математика Математикалық сауаттылық 2017 жыл
58 Қожакеева Арай Т.Рысқұлов ауданы Т.Рысқұлов атындағы орта мектеп Математика  Аналитикалық геометрия 2016 жыл
59 Қосмұратова Рая Ұзақбайқызы Байзақ ауданы  Қазақстанның 40 жылдығы орта мектебі Бейнелеу өнері  Ұлттық бейнелеу өнері үйірмесі  2013 жыл
60 Құрманқұлова Күнсұлу Телеуқызы, Оңғарова Роза Мырзабайқызы Тараз қаласы  №5 мектеп-гимназия Ағылшын тілі Шет тілі әдебиеттік оқу негіздері 2014 жыл
61 Ли Светлана Николаевна Тараз қаласы  №43 орта мектеп Биология  Введение в экологию 2014 жыл
62 Лукьянчикова Светлана Петровна Қордай ауданы №7 мектеп-гимназия Химия  Решение задач по неорганической химии 2016 жыл
63 Майманова Жайна Меделбековна Тараз қаласы №50 орта мектеп Биология  Генетикалық есептер шығару практикумы 2016 жыл
64 Мамбетова Халима Акималиевна Тараз қаласы №5 мектеп-гимназия Бастауыш сынып Ғажайып математика 2017 жыл
65 Манабаева Айжан Берікбайқызы Т.Рысқұлов ауданы  Б.Момышұлы ОМ Химия  Химия есептерін шығару жолдары 2014 жыл
66 Масанова Лора Нусыровна Қордай ауданы №19 орта мектеп Информатика Монтаж видео в Camtasia studio 2015 жыл
67 Милованова Алла Викторовна  Тараз қаласы  Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп орыс тілі Раздумья перед сочинением 2015 жыл
68 Мулдыева Джамиля Набиевна Тараз қаласы  №7 мектеп-гимназия Бастауыш сынып Юный казахстанец 2015 жыл
69 Мулкеманова Айгүл Жанысбековна Қордай ауданы №14 орта мектеп Информатика Blender бағдарламасында модельдеу 2015 жыл
70 Мусабаева Әсел Тараз қаласы "Дарын" мектеп-интернаты Биология Биология ағылшын тілінде 2017 жыл
71 Мухатаева Гүлназ Тараз қаласы "Дарын" мектеп-интернаты Психология  Оқушының мектеп-интернатқа бейімделуінің психологиялық картасы  2017 жыл
72 Мырзакулова Салтанат Алпысбаевна, Жұмабекова Бағила Тулеутаевна Т.Рысқұлов ауданы №1 мектеп-лицейі география Жаратылыстану кеңейтілген 2017 жыл
73 Мырзатаева Рыс Т.Рысқұлов ауданы  А.Байтұрсынов атындағы орта мектеп Бастауыш сынып Қызықты математика 2015 жыл
74 Наметқұлова Сандуғаш Жанұзаққызы Тараз қаласы №44 орта мектеп Бастауыш сынып  Көркем жазу  2013 жыл
75 Наретова Перизат Нұртасқызы Тараз қаласы №55 орта мектебі Бастауыш сынып Қызықты математика 2017 жыл
76 Нахмедова Гульзамира Жүнісқызы Талас ауданы М.Әуезов атындағы орта мектеп Математика  Жас математик 2013 жыл
77 Оналбаева Гүлсім Фермебаевна Т.Рысқұлов ауданы №2 орта мектебі Бастауыш сынып Грамматика әлемі 2017 жыл
78 Оразалиева Перизат Т.Рысқұлов ауданы  №2 орта мектеп Технология Қызықты шалулар  2015 жыл
79 Оразбекова Гүлмира Рамазановна Қордай ауданы №3 орта мектебі Тарих Толеранттылық және ұлтаралық тұрақтылықтың ерекшелігі 2017 жыл
80 Орынбаева Мирамгүл Батыйханқызы. Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Информатика  Практикум по Delphi для решения прикладных задач 2014 жыл
81 Оспанова Меруерт Сериковна Т.Рысқұлов ауданы №2 орта мектебі Тарих Қазақ этнографиясы 2017 жыл
82 Өмірбаева Динара Сексенәділқызы, Жаппарова Перизат Мадиевна Т.Рысқұлов ауданы А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі Тарих Қазақ хандығы 2017 жыл
83 Пак Елена Иннокентьевна Тараз қаласы №24 гимназия Химия Модифицированная программа по химии 2017 жыл
84 Пискунова Анна Александровна Тараз қаласы  №7 мектеп-гимназия Биология Лекарственные растения вокруг нас  2013 жыл
85 Райымбекова Айхан Болысбекқызы Тараз қаласы №26 орта мектебі Технология Көркем кесте үйірмесі 2017 жыл
86 Рянзина Елена Владимировна Тараз қаласы  Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп География Люби и знай свой край 2015 жыл
87 Самбеткулов Азамат Қадырбекұлы, Самбеткулова Гүлнар Жолдасбекқызы Т.Рысқұлов ауданы А.Шынасилов атындағы орта мектебі Математика Модуль таңбасымен берілген теңдеулер мен теңсіздіктерді шешу 2017 жыл
88 Сарыбаев Мақсат Махмутұлы Тараз қаласы №45 гимназия Информатика Робот техникасы 2017 жыл
89 Сулейменова Галия Ермекбаевна, Жексенбаева Айнур Кенжеевна Тараз қаласы  Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Қазақ тілі мен әдебиеті Қазіргі қазақ поэзиясындағы тәуелсіздік идеясы 2016 жыл
90 Табжанова Айгүл Жұмабекқызы Жамбыл ауданы Б.Тайшапов орта мектебі Химия  Химия есептері мен жаттығулары 2016 жыл
91 Тажибаева Гулнур Шалғынбайқызы Тараз қаласы №15 гимназия Ағылшын тілі Wonders of fairy tales by Aesop 2017 жыл
92 Таңсықова Ақмарал Т.Рысқұлов ауданы  А.Шынасилов атындағы орта мектеп Экология Экология және қоршаған орта 2015 жыл
93 Таубаева Жанат Жылқышықызы Тараз қаласы   №5 мектеп-гимназия Математика  Теңсіздіктерді шешу тәсілдері 2014 жыл
94 Тлебалдиева Жаңагүл Шахтыбаевна, Икрашева Сәуле Байгуттиновна Т.Рысқұлов ауданы  №1 мектеп-лицейі Биология  Адам анатомиясы мен физиологиясы 2013 жыл
95 Толымбетова Шолпан Арыстанбекқызы, Қожекеева Арай Талдыбекқызы Т.Рысқұлов ауданы  Т.Рысқұлов атындағы орта мектебі Математика  Логика 2014 жыл
96 Тулебаева Мира Аманжоловна Тараз қаласы Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Математика Практикум по решению нестандартных математических задач 2017 жыл
97 Тұрлыбекова Айгүл Дауытбековна Шу ауданы №40 орта мектеп Химия  Химиялық есептерді шығару әдісі 2016 жыл
98 Үшкемпірова Нұрбану Лесбековна, Телтаева  Айжан Рысбековна Тараз қаласы  Үш тілде оқытатын мамандандырылған дарынды балаларға арналған мектеп Қазақ әдебиеті Жамбыл облысы әдебиетінің даму ерекшелігі 2015 жыл
99 Хиджурова Амина Харкиевна Қордай ауданы №19 орта мектеп Бастауыш сынып  Сказочный мир литературы 2016 жыл
100 Хиджурова София Харкиевна Қордай ауданы №19 орта мектеп Бастауыш сынып  «Удивительное искусство – речь» 2016 жыл
101 Хлесткина Елена Владимировна Тараз қаласы №41 гимназия Психология  Психолого-педагогического сопровождения подготовки к ЕНТ 2016 жыл
102 Чижевская Дария Тараз қаласы "Дарын" мектеп-интернаты Физика  Introduction in Electrodynamics 2017 жыл
103 Чонтыбаева Сәуле Абдижалилқызы Т.Рысқұлов ауданы Алғабас орта мектебі Психология  Конфликтология 2016 жыл
104 Шишкина Ирина Анатольевна Қордай ауданы  №48 орта мектеп Физика  Энергетика вчера, сегодня, завтра 2014 жыл

 

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных